250 x 250 Reklam Alanı

Türkiye ’nin en kayda değer şirket topluluklarından biri olan MNG Holding, ülkemizde şimdiye kadar duyduğumuz en büyük alan adı yatırımını yaparak MNG.com ’u satın aldı.

Toplamda 7 farklı sektörde etkinlik bildiren MNG Holding, alınan bilgilere tarafından MNG.com adresi için 140 bin dolar (500 bin TL) civarında ödeme yaparak alan adının yeni sahibi oldu. Satışa aracılık eden Alanadlari.com‘un kurucusu Okan Yıldırımın da bu işlemin “Türkiye ’de şimdiye kadar açıklanan bütün satışlar arasında TL bazında en büyük satmak” olduğunu il ve 10 günlük bir pazarlık sürecinden sonra satın almayı sonuçlandırdıklarını paylaşıyor. Ödeme ve transfer işlemlerinin ise 7 gün içerisinde gerçekleştirildiği ifade ediliyor. tamamiyle 17 gün süren bu alan adı işlemi ülkemizeki en fiyatı yüksek alan adı satın alımı olarak geçiyor.

sizlere facebookbegeni.net farkıyla sunulmuştur

Bir önceki yazımız olan Microsoft ’tan Takım Çalışması İçin Yeni Araç: Teams başlıklı makalemizde team foundation server 2015, team foundation server kullanımı ve tfs yetkilendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı