250 x 250 Reklam Alanı

Facebook sayfanız var diyelim. Facebook sayfanıza çok emek veriyorsunuz.Çalışıyorsunuz cabalıyorsunuz ama beğeniler, yorumlar emeğinizin karşılığını vermiyor mu ? İşte artık verecek. Facebook sayfanızı aktifleştirmek için yapabileceğiniz en güzel yolları cımbızla sizin için seçip yayınladık.. Ayrıca sadece aktiflik değilde facebook sayfanız için birkaç’da tüyo paylaştık.

Sayfa Sahiplerini gizleyin
Sayfanızın en büyük kaybı, ” Sayfa sahipleri ” bölümünde adınızın, daha doğrusu profilinizin gözükmesidir. Eğer gizli biri olursanız yani çok ulaşılamayacak biri tutulma olanı daha fazla olur. Zaten kişisel sayfa ise sahip eklemek çok saçma zaten. Kişisel sayfası olduguna göre…

____________________________________________________________________

Yeni Sayfa açtım, Beğenirmisin ?
Son durumumu beğenirmisin, fotoğrafıma yorum yap, for koyayim vs. gibi paylasımlarda son zamanlarda ” Sayfa açtım, beğenirmisin ” modası çıktı. Bu sayfanıza 10′dan fazla üye getirmez. Asla yapmayın bunu. Sayfanızdaki üyelerin sizi galaya bile almamasına yol açar.  Bunun size kazancı  olmayacağına göre yapmanıza gerek yok.

_________________________________________________________________

Paylaşımları her zaman kaliteli tutun.
Sayfa paylaşımları sayfanıza göre aşk’sa aşk, komediyse komedi, şiir’se şiir… Her zaman kategoriden uzaklaşmadan güncel tutun. Mesela her 10 dk’da bir paylaşmayın. Ama her haftadada 1 kere paylaşmayın. Mesela günde sadece 2 paylaşım sayfanın hızlı büyümesine destek verir zaten. Eski paylaşımları tekrar paylaşırsanız daha güzel olur. Ama bi paylaşımı ikide bi’ koymakta saçma kaçar. =)

___________________________________________________________________

Videolarınızı sayfaya yükleyin.
Sayfanıza verebilecek en iyi destek (üye konusunda) videoları, notları vs. sayfanıza yükleyin. Eğer böyle yaparsanız beğenilen videolar paylaşıldıkca sayfanızdaki üye artar. Bunu zaten genelde herkez biliyordurda, biz yinede söyleyelim. Eğer varolan bi’ sayfadan başka sayfanıza üye çekmek istiyorsanız yine en iyi hit kazanma yolu video ve video üstündeki ” bu sayfayı beğen ” dir.

Bir önceki yazımız olan Facebookta Nasıl Takipçi Kasılır ? başlıklı makalemizde facebook begeni, facebook beğeni kasma ve takipci arttırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı