250 x 250 Reklam Alanı

Facebook ’u sıklıkla kullanıyorsanız en az bir kere head-banging hareketi yapan mor kuş‘a eşit gelmişinizdir. Peki gönderilerin altına yorum yapılan meşhur markaların sayfalarında paylaştıkları mor kuşun hikayesi ne? İşte mor kuşun hikayesi?

Facebook ’u son zamanlarda ele geçiren mor kuş ifadesini sayfalarında da hatta arkadaşlarınızın fotoğraflarının aşağıda da eşit gelebileceğiniz mor kuşun hikayesi ise epeyce garip.

İşte çoğunlukla kafa sallayan, bambaşka hallerde görüntülenen mor kuşun hikayesi;

Tasarımın sahibi olan Syd Weiler ’ın Minneapolis ’i ziyareti esnasında havuz kenarında otururken güvercinler etrafını sarıyor. Gökkuşağını hatırlatan tüylerinin güzelliği ve hareketlerinden etkilenerek derhal baştan göreceğiniz mor kuşu dijital ortama aktarmaya karar veriyor ve çizimine başlıyor. Twitch kanalında da bir video yayınlayan sanatçının eseri Ocak ayının sonlarına dürüst Facebook çıkartmaları arasına giriyor. Ressam Twitter hesabı üzerinden bunun müjdesini veriyor. Verir vermez de Facebook ’da bir kanal kafa sallayan mor kuşun yer aldığı bir video paylaşıyor. Sanatçının etiketlendiği video, kısa bir sürede 4 milyondan artı görüntüleme bölge kafa sallayan mor kuş popüler oluyor.

 

 

sizlere facebookbegeni.net farkıyla sunulmuştur

Bir önceki yazımız olan VR Sergisi !F Yarın ’la Sanal Gerçeklik Deneyimi başlıklı makalemizde !f yarın, 16 y?l?na ba??ms?z ve film hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı