250 x 250 Reklam Alanı

Facebook Sayfa Kasma

, Facebook Sayfaya Beğeni Nasıl Alınır

Facebook milyarlarca insanın kullandığı sosyal ağlardan olduğundan dolayı herkes bilgiler öğrenmek istiyor. Kendinize özel açtığınız sayfalara arkadaşlarınızdan başka kimse gelmiyor mu? Çevrenizdeki arkadaş ortamınız oldukça kısıtlımı işte bu durumda facebook hesabınızın kasma işlemini yapabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basittir.

Beğeni sayısını arttırmak için ilk önce yapılması gereken facebook’u sayfanızın adı ile kullanım moduna geçiniz. Geçilen mod ile birlikte büyük sayfalar örneğin sayfamız komik sözler üzerine ise komik sözler yazın yüz binlerce takipçisi olan sayfalarda yazılar yazın. Direk sayfanız ile paylaşım yaptığından dolayı insanlar size tıkladığında sayfanızı görmüş olacaktır. Komik yazı yazınız altına sayfamı beğenir misiniz dediğiniz zaman elbet onlarca kişi gelecektir. Sahip olduğunuz kullanıcıları doğru bir şekilde değerlendirin.

Bir önceki yazımız olan Facebook Sayfa Kasma Taktikleri başlıklı makalemizde beğeni hilesi, facebook begeni ve facebook beğeni kasma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı