250 x 250 Reklam Alanı

Facebookta sayfa beğendirme yöntemleri

Her facebookta sayfası olan kişilerin en çok sorduğu sorulardan birisi de Facebook’ta sayfa beğenisini nasıl arttırırım? , Facebook’ta Sayfa Nasıl Kasılır? tarzında sorulardır. Bugün sizlere kendi uyguladığım ve gerçekten verim aldığım bir yöntemi paylaşacağım.

Bu yöntemle kendi Facebook Sayfamı 60 Bin’lere kadar getirdim. Sizlerde bu taktiği kullanarak kendi sayfalarınızı gerçek, orijinal kullanıcılara beğendirebilirsiniz.. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızın başına oturup saatlerce zaman ayırmanız. Cumartesi/pazar günleri (haftasonları) özellikle facebook kullanıcılarının en aktif olduğu günlerdir. Eğer gerçekten de facebook sayfamın beğenisi artsın, sağlam bir sayfa olsun istiyorsanız, gereken emeği de göstermelisiniz..

İlk önce kasacağınız sayfanın ismini/sloganını belirlemeli ve sayfanıza ait profil resmini güzel bir hale getirmelisiniz.. Gerçekten yapmak istediğim sayfa budur! diyorsanız yöntemimizi anlatmaya başlayalım..

En Etkili Yöntem : Kendi sayfamın beğenisini arttırmakta kullandığım ve en verim aldığım yöntemi anlatıyorum.. Bu yöntem sayesinde Günde (500-1000) arasında sayfa beğeninizi arttırabilirsiniz. Ne kadar çok oturup vakit harcamanıza bağlı.

İlk önce Facebook’u sayfa isminiz ile kullanmalısınız. Bunu facebook profilinizde Sağ Üst köşede bulunan Açılır Penceresini kullanarak yapıyoruz.

Ardından arama yerinden facebook’ta popüler, beğenisi yüksek bütün sayfaları beğenmeye başlıyoruz.. Popüler Sayfa isimleri aklınıza gelmiyorsa veya bilmiyorsanız bunu yapmanın bir pratik yolunu da size açıklayayım. Benim sayfama girin. www.facebook.com/iyibilgiler (bu linki kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.) Ardından genellikle sol köşede bulunan “Bu Sayfanın Beğendikleri” kısmına tıklayarak benim beğenmiş olduğum sayfaları beğenebilirsiniz.. Belli bir beğeniden sonra uyarı geliyor. Uyarı gelirse başka bir facebook hesabınızı sayfanıza admin yapıp. Ordan beğenmeye devam edebilirsiniz.

İlk işlem tamam, sayfamın anasayfasında paylaşımlar serice akıyor diyorsanız Şimdi asıl uzun ve zaman gerektiren yöntemimize başlıyoruz.. Aşağıdaki gösterdiğim resimden anasayfanızda en yeniler tikini işaretlemeyi unutmayın.

Bu işlemide gerçekleştirdiyseniz, Aşağıda gösterdiğim beğendirme yazılarından beğendiğiniz bir tanesini kopyalayın ve anasayfada akan paylaşımların yorum kısmına yapıştırın.. Önünüze gelen sayfaya yapıştırın.. Belli bir süre sonra sayfanızı 3’er – 5’er beğenmeye başlayacaklardır.. Bazı sayfalar, attığınız yorumdan dolayı, yorum atmanızı engelleyeceklerdir f

Facebook Sayfa Takipci Kasma

akat sakın yılmayın.. Daha çok sayfayı beğenin daha çok yorum atın, sayfanıza daha çok üye çekin..

Beğendirme Yazıları:

Beğendirme Yazıları

İsterseniz kendinizde bu yazılar gibi güzel bir tane üretip, onu yapıştırabilirsiniz..

Ben bu yöntem ile bir haftada sayfama 5000 üye çekmiştim. Sayfanızı açarken kullanıcıların ilgisini çekecek sayfa açmaya çalışırsanız daha çok kullanıcı sayfanızı beğenecektir..

Söz Sizde: Sorun yaşadığınız veya sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Facebook Beğeni Kasma başlıklı makalemizde begeni arttırma, beğeni hilesi ve beğeni kasma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı