250 x 250 Reklam Alanı

Bulutum.com ile KOBİ ’leri dijital dünyaya taşıyacak olan bulut teknolojisi, bilişim ve IT altyapısı alanında ilk yatırımı yüzde 80 düşürecek. Sektörde ilk olarak KOBİ ’ler teknoloji giderlerini yıllık olarak yok kullandığı gün ve kişi sayısı değin ödeyecek. İşletmelerdeki çalışan sayısı değiştiğinde aylık ödemeleri de değişecek.

Bulutum.com, satış öncesi ve sonrası yardım sağlayan, eğitim veren, ödeme-idare kolaylıkları karşılayan, maliyetlerini düşüren bir üyelik platformu olarak çalışıyor.

Türkiye ’de 2.2 milyon KOBİ olduğunu bildiren Arena Genel Müdür Yardımcısı Serkan Kutlu, şöyle konuşuyor: “Türkiye ’de işletmelerin 1.5 milyonunda 1 adet bilgisayar bulunuyor. Ancak, Bulutum olarak biz, gerçekten ayrım yaratacağımız 1-100 bilgisayarlı küçük ve orta ölçekli işletmelerden başlayarak büyük ölçekli işletmelere kadar 700 binden fazla işletmeye en uygun çözümü sunuyoruz. Birincil etapta hitap edeceğimiz 200-400 bin arasında KOBİ olduğunu varsayım ediyoruz.”

Kullandığı değin ödeme yapacaklar

Ödeme kolaylığı: Bulutum.com takvim veya tek seferde ödeyerek tüm maliyete toplu olarak katlanma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Şirketler veya girişimciler kullandığı kadar bilgisayarda, kullandığı gün kadar ödeme yapıyor.

Tahsilat Kolaylığı: Bulutum.com iş ortaklarının faturaların tahsilat ve takibi için ortaya meydana çıkan maliyetlerini de ortadan kaldırıyor. BDDK tasdikli PCI-DSS sertifikasına sahip Paynet sistemiyle her şey otomatik olarak gerçekleşiyor.

Tek elden sunuyor: Bulutum.com global ve lokal bulut tedarikçilerini bir arada, tek elden sunuyor. Global çözümleri de Türkiye ’nin koşullarına entegre ediyor.

Bulutum Yüksekokul: Meslek ortakları gereklilik duydukları dokümanlara, eğitimlere, videolara ve etkinlik haberlerine, online ve canlı olarak Bulutum Akademi ’den zahmetsizce ulaşabiliyor.

Credit

sizlere facebookbegeni.net farkıyla sunulmuştur

Bir önceki yazımız olan Lenovodan VR Destekli Dizüstü Bilgisayar ThinkPad P71 başlıklı makalemizde lenovo, lenovo notebook ve lenovo thinkpad p71 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı